VITAJTE

Ak ste sa chceli dozvedieť niečo o mene Kubo Lupták tak ste na správnom mieste. Táto stránke hovorí, čo to o mojej osobnosti, naznačuje rozsah mojej umeleckej činnosti, odkazuje na galérie a obsahuje aj minimalistický blog o mojich pocitoch, zážitkoch a tvorbe.

O MNE

Takmer každý deň spravím fotku. Niektoré zverejním vo svojich galériách na Instagrame či Facebooku. Najviac fotiek spravím na akciách, kde som považovaný za oficiálneho fotografa. Sú to hlaven svadby, krstiny, stužkové a iné slávnosti, ktoré často prežívame len raz v živote. Fotografie nám ale pomáhajú vracať sa k zážitkom z týchto dní znova a znova. Mojimi fotografiami sa snažím dať možnosť aj Vám podeliť sa o svoje zážitky s ľuďmi, ktorí tam neboli s Vami.

PORTFÓLIO

Ako fotograf sa venujem rôznym štýlom. Na všetkých fotografiách najradšej vidím ľudí, či už ako miniatúru zasadenú v krásnej krajine, alebo ako detailný portrét tváre. Stále je to o ľuďoch. Prešiel som už niekoľko svadieb, krstov, stužkových slávností, ale aj športových akcií. Milujem reklamnú fotografiu a na svoje cesty nikdy nevyrazím bez potrebnej fototechniky. Moju tvorbu si môžete pozrieť v galériách na Instagrame a Facebooku.